PL / EN
WOJNY RODZINY GUCCI - POZNAJCIE HISTORIĘ RODZINNEJ FIRMY

WOJNY RODZINY GUCCI - POZNAJCIE HISTORIĘ RODZINNEJ FIRMY

Oddajemy w Wasze ręce niezwykłą historię rodu Gucci - rodziny, która modę zna od podszewki. Koniecznie zajrzyjcie do "Wojny rodziny Gucci"!

Jenny Gucci miała życie, o którym większość kobiet może jedynie marzyć. Zdobywając serce ukochanego Paola Gucciego – jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, wiedziała, że wszystko się zmieni. Spotkania z celebrytami na wystawnych przyjęciach, dostatnie życie, a do tego najmodniejsze ubrania, których pragnęła sama Grace Kelly… Willa w Toskanii, apartament w Nowym Jorku, wiejska posiadłość w Anglii.


Życie jak w bajce u boku kochającego męża zostaje brutalnie przerwane… Wychodzi na jaw jaki naprawdę jest Paolo Gucci. Rodzinne intrygi, nieustające groźby, psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną nie pozostawiają jej wyboru…Jenny, chcąc ratować siebie i córkę, postanawia podjąć stanowcze kroki, jednak nie wie jeszcze, do czego zdolna jest szalona rodzina Gucci…Chcecie dowiedzieć się więcej o kulisach rodzinnej firmy? Zajrzyjcie do „Wojny rodziny Gucci”!


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Wojny rodziny Gucci | Gucci | Jenny Gucci |

podobne artykuły