PL / EN
WIELKANOCNE WNĘTRZA – ŚWIĄTECZNE PROPOZYCJE

WIELKANOCNE WNĘTRZA – ŚWIĄTECZNE PROPOZYCJE

Mamy dla Was wielkanocne propozycje wystroju wnętrz. Warto zadbać o świąteczny, ale stylowy nastrój w czasie Świąt. Sprawdźcie!

Kochamy zasiadać przy stole z naszymi bliskimi, cieszyć się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi. Dla tych, którzy będą przebywać w domu podczas Wielkanocy redakcja LAMODE.INFO przygotowała propozycje jak udekorować mieszkanie, by nadać mu niesamowity, świąteczny design.

 

 

Wielkanoc to w końcu pierwsza okazja, by w dekoracji mieszkania użyć świerzych, pachnących kwiatów, które zostały uśpione przez zimę. Ozdobne rośliny stają się więc centralnym elementem dekoracji świątecznej. Do wyboru mamy wiele rodzajów kwiatów – przede wszystkim tulipany, goździki, żonkile, bzy, bazie czy hiacynty – oferta kwiaciarni jest nieograniczona. Równie ciekawe są kuszące kolory Wielkanocy – fiolety, róże, trawiasta zieleń czy słoneczna żółć. Zestawione ze sobą czują, że goście czują powiew nadchodzącej wiosny.

 

 

Poza kolorowymi pisankami, smacznym jedzeniem i tradycyjnym dyngusem warto zwrócić uwagę na design wnętrza. Drobne detale mogą zrobić ogromną różnić.Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie ciekawe propozycje, które pomogą wprowadzić świeży powiew wiosny przy rodzinnym, wielkanocnym stole.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: dekoracje wielkanocne | Wielkanoc | wielkanocny wystrój | wielkanocne wnętrze | design |

podobne artykuły