Logotyp serwisu lamode.info
WARSZTATY STYLIZACJI TELEWIZYJNEJ NA WORONICZA

WARSZTATY STYLIZACJI TELEWIZYJNEJ NA WORONICZA

Już 8-9 czerwca w TVP przy ul. Woronicza w Warszawie obędzie się pierwsza edycja warsztatów stylizacji telewizyjnej. Polecamy!

Fashion Project zaprasza na pierwszą, wyjątkową edycję warsztatów stylizacji telewizyjnej, która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w TVP przy ul. Woronicza w Warszawie.

 

Warsztaty stylizacji telewizyjnej skierowane są do osób, które pragną łączyć pasję mody z ekranem. Aby przybliżyć atmosferę pracy stylisty telewizyjnego, warsztat odbędzie się w jednym ze studio Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17.

 

Zajęcia poprowadzą uznani i doświadczeni styliści pracujący na co dzień przy serialach telewizyjnych, reklamach i z osobowościami telewizyjnymi.

 

W programie:

 

-zasady stylizacji telewizyjnej

 

 -wykłady i ćwiczenia praktyczne w zakresie stylizacji bohaterów serialu

 

-stylizacja w reklamie

 

-przygotowanie moodboardów reklamowych oraz stylizacji z przygotowanych kolekcji ubrań

 

-stylizacja prezenterów / osób na wizji: ubiór, kolor a ekran

 

-warsztat stylizacyjny z kamerą -sesja zdjęciowa

 

-praca z ubraniami i make-up: czyli spójna charakteryzacja

 

-budowanie portfolio

 

Warsztaty poprowadzi m.in. Anna Męczyńska, stylistka wielu produkcji i seriali telewizyjnych, oraz Sławek Blaszewski, znany stylista wielu osobowości telewizyjnych, twórca rozpoznawalnego stylu tancerzy „You can dance", stylista Nergala i Szymona Majewskiego.

 

Uczestnicy bedą mieli do dyspozycji ubrania z najnowszych kolekcji projektantów zapewnione przez Polish Fashion Industry, biżuterię MYTHING oraz buty DeeZee. Podczas warsztatów kursanci będą samodzielnie przygotowywać profesjonalną sesję zdjęciową z udziałem stylistów fryzur reprezentujących marki Alterna i Kevin Murphy.

 

Sesja zdjęciowa obejmuje profesjonalny makijaż i zdjęcia, które pomogą w budowaniu portfolio.

 

fot. mat. prasowe Fashion Project

 

Polecamy!

tagi: warsztaty stylizacji | warsztaty stylizacji telewizyjnej | warsztaty Woronicza | Anna Męczyńska | Sławek Blaszewski |

podobne artykuły