PL / EN
T-SHIRT Z ORŁEM ROBERT KUPISZ - NOWA ODSŁONA!

T-SHIRT Z ORŁEM ROBERT KUPISZ - NOWA ODSŁONA!

T-shirt z orłem projektu Roberta Kupisza bije rekordy sprzedaży na polskim rynku mody. Przedstawiamy nową odsłonę koszulki z orłem, tym razem w zwięrzęcy print. 

Już w 2011 przewidzieliśmy rozwój wypadków, proroczo nazywając koszulki z orłem projektu Roberta Kupisza najmodniejszym gadżetem sezonu. Wyprzedając się na pniu, lekko wygniecione, sprane t-shirty potwierdziły, że są polskim must have nie tylko dla patriotów.

 

„Koszulka z orłem z mojej wcześniejszej kolekcji Heroes, wzbudzała i nadal wzbudza entuzjazm klientek i klientów, którzy regularnie wracają po kolejne odcienie tej samej koszulki” – mówi Robert Kupisz.

 

Nie dziwi więc fakt, iż projektant postanowił poszerzyć nieco asortyment orzełków wprowadzając do sprzedaży linię Qπш Limited. To wariacje na temat ogranego już motywu, bazujące na printach zebry i panterki i pomysł Kupisza na to, jak prezentować swoje projekty pomiędzy kolekcjami.

 

Twarzami nowej kapsułowej kolekcji zostali Marta Dyks (Rebel Models), polska modelka, która w sezonie jesień zima 2013/14 chodziła po wybiegu Dior i Céline i Borys Starosz (Rebel Models), mający na koncie m.in sesje w GQ Style magazine i Numero.

 

Czarne i białe t-shirty to prosty sposób na codzienną stylizację, a zwierzęce motywy nadają im dość ciekawego charakteru. Nową linię kupicie w butiku przy Mokotowskiej i sklepie w Galerii Mokotów.

 

Skusicie się?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Kupisz koszulka | koszulka z orłem Kupisz | Robert Kupisz t-shirt |

podobne artykuły