Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY WIOSNA-LATO 2011 - SZALONY MIKS MOSCHINO

TRENDY WIOSNA-LATO 2011 - SZALONY MIKS MOSCHINO

W wiosenno-letnich propozycjach Bill'a Shapior'a dla Moschino pozornie nic do siebie nie pasuje. Na tym jednak polega włoskie szaleństwo, a my postaraliśmy się je odtworzyć.

Super modne wiosną kolorowe spodnie? Panowie mogą wybierać od koloru dojrzałej limonki po kłującą w oczy śnieżną biel. Wszystko z przymrużeniem oka i oparte na zasadzie mix & match, czyli dowolnych zestawień. Bill Shapior, projektant marki Moschino, stworzył kolekcję, która miesza ze sobą punk rock, pop art i „podrasowaną” klasykę.

 

Aby stworzyć look a'la Moschino należy puścić wodze fantazji i przede wszystkim dobrze się bawić przy dobieraniu elementów stylizacji. Paski łączmy z koszulami w stylu lat 60-tych w kwiatowy wzór, czerwone spodnie typu skinny będą szły w parze z dwukolorowymi brogami, a niepokorne, oćwiekowane skórzane kurtki z pidżamową kratą. Do marynarki konieczna jest poszetka, a do zielonych spodni żółte skarpetki. Totalna wolność!

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/JAK Z WYBIEGU MOSCHINO MEN/kolaz moschino lamode.JPG

1. Czerwone spodnie skinny Topman 210 PLN; 2. Bluza retro z lat 50-tych ok.300 PLN; 3. Brogi Asos 785 PLN; 4. Kurtka Y.Yamamoto 4225 PLN; 5. Koszula Topman 125 PLN 

tagi: wiosna-lato 2011 | MOSCHINO | TRENDY |

podobne artykuły