PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 NA SKLEPOWYCH PÓŁKACH - MĘSKIE NAKRYCIA GŁOWY

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 NA SKLEPOWYCH PÓŁKACH - MĘSKIE NAKRYCIA GŁOWY

Dziś przegląd męskich czapek i kapeluszy, które triumfują w sezonie jesien zima 2011 zarówno na wybiegach, jak i w sieciowych sklepach.

Beanie wydziergane na drutach, zawadiacki melonik, klasyczny kapelusz z dużym rondem, a może niewielki kaszkiet? W sezonie jesień zima 2011 mężczyźni mają naprawdę duży wybór nakryć głowy. Odpowiednio dobrana czapka lub kapelusz są wisienką na torcie w każdej stylizacji, a ponadto chronią przed wszędobylskim zimnem.

 

Znaleźliśmy inspirowane wybiegami największych projektantów nakrycia głowy, które można znaleźć na sklepowych półkach.

 

 

 

 

kolekcja Paul Smith jesień zima 2011 i beanie Asosfot. East News/ Od lewej kolekcja Paul Smith jesień zima 2011/12 i beanie Asos


 

Paul Smith jak co sezon nie zawiódł wiernych fanów, kolekcja jesień zima 2011/12 to brytyjskie indie w czystym wydaniu. Projektant proponuje panom wełniane beanie, podwinięte nonszalancko na głowie. Podobny projekt znajdziemy w Asos za ok. 50 PLN.

 

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/melonik anges b topman.jpgfot. East News/ Od lewej kolekcja Agnes B jesien zima 2011 i melonik Topman


 

Paryski pokaz Agnes B to hołd złożony magicznej postaci Piotrusia Pana. W akcesoriach dominują urocze meloniki, szalone pirackie kapelusze i kaszkiety. Czarny melonik oferuje Topman, gdzie zapłacimy za niego ok. 82 PLN.

 

 

kolekcja Lanvin jesien zima 2011 i kapelusz Zarafot. East News/ Od lewej kolekcja Lanvin jesien zima 2011/12 i kapelusz Zara


 

Klasykę samą w sobie zaproponował w sezonie jesień zima 2011/12 Lanvin. Piękne męskie kapelusze z dużym rondem nawiązują do lat 50-tych. Zara proponuje podobne za 89,90 PLN.

 

 

kolekcja Agnes B jesień zima 2011/12 i kapelusz Topman fot. East News/ Od lewej kolekcja Agnes B jesień zima 2011/12 i kapelusz Topman


 

Pirackie zabawy? Proszę bardzo. W kapeluszu od Agnes B. można śmiało wybrać się na przebieraną imprezę. W ofercie Topman również znajdziemy pirackie skarby i zapłacimy za nie ok. 124 PLN.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: trendy jesień zima 2011 | moda męska | Lanvin | Agnes B | Paul Smith | Asos | Topman | ZARA |

podobne artykuły