PL / EN
TESTUJEMY NOWY DEZODORANT W KULCE GARNIER MINERAL INVISIBLE 48H CZARNY BIAŁY KOLORY!

TESTUJEMY NOWY DEZODORANT W KULCE GARNIER MINERAL INVISIBLE 48H CZARNY BIAŁY KOLORY!

Testujemy redakcyjnie nowy dezodorant w kulce Mineral Invisible 48h Czarny Biały Kolory. Sprawdźcie to!

Wielozadaniowość to specjalność Garnier. Nowa propozycja marki Garnier Mineral Inivisble 48h Czarny Biały Kolory to kolejny z serii niezastąpionych kosmetycznych artykułów w mojej łazience.

 

Co takiego jest w tym małym dezodorancie w kulce? Otóż, dba on nie tylko o czarno białe zestawy, ale nie szkodzi kolorom, które w mojej szafie zajmują ważne miejsce. Większość antyperspirantów nie zapewnie dostatecznej ochrony przed potem i powoduje podrażnienia skóry, ten w kulce Garnier, radzi sobie i z jednym i z drugim problemem, a na dodatek pięknie pachnie.

 

ZAPACH – 5

 

Bardzo intensywny, ale nie drażniący. Słodki, lekko kwiatowy, przywodzi na myśl ulubione perfumy w szklanych flakonikach.

 

fot. mat. prasowe Garnier

 

OCHRONA PRZED POTEM – 5

 

Skuteczny w walce z potem i niechcianymi plamami. Choć jest to dezodorant w kulce, bardzo szybko schnie i nie pozostawia mokrych plam. Poza tym perfumeryjna formuła niweluje przykry zapach.

 

OCHRONA TKANIN – 5

 

To zdecydowanie mocna strona Garnier Mineral Inivisble 48h Czarny Biały Kolory. Zero plam na ulubionym czarnym swetrze, zero przebarwień na podstawie mojej garderoby, białym t-shircie. Plam nie uświadczymy też na intensywnie kolorowych bluzkach, bluzach i koszulach.

 

fot. mat. prasowe Garnier

 

EKOLOGIA – 5

 

Brak alkoholu (moja skóra oddycha z ulgą) i szkodliwych parabenów sprawia, że ten produkt jest eko, a przecież ekologia to pierwszy stopień bycia chic. 

 

fot. mat. prasowe Garnier

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Garnier | dezodorant Garnier | Garnier Mineral Invisible 48h Czarny Biały Kolory | dezodorant Garnier test |

podobne artykuły