PL / EN
SZKLANY PANTOFELEK KOPCIUSZKA TERAZ SPOD RĘKI MISTRZA LOUBOUTIN

SZKLANY PANTOFELEK KOPCIUSZKA TERAZ SPOD RĘKI MISTRZA LOUBOUTIN

Która z nas nie czekała w dzieciństwie na moment, kiedy do jej drzwi zapuka książę z pantofelkiem? Choć to tylko marzenia małych dziewczynek tego lata mogą się spełnić, bowiem Christian Louboutin zaprojektuje słynny, szklany pantofelek Kopciuszka! Ciekawe, czy z charakterystyczną czerwoną podeszwą..

Odkąd bajka Kopciuszek zadebiutowała w 1950 roku, grono dziewczynek marzących o księciu z bajki stale się powiększało. Najbardziej pożądany stał się również szklany pantofelek głównej bohaterki, który zgubiła tuż przed północą na zamkowych schodach. Oglądając z wypiekami moment, gdy książę zdaje sobie sprawę, do kogo należy zguba przeważnie kończył się westchnieniem i cichym marzeniem o bajkowym życiu. By przybliżyć nam, choć odrobinę baśniowe zakończenie tej kultowej opowieści Disney zaproponował stworzenie projektu tego słynnego bucika Christianowi Louboutin, osobie, która doskonale wie jak z każdej kobiety uczynić księżniczkę na przepięknych obcasach.

 

Pracę nad legendarnym pantofelkiem projektant rozpoczął z okazji premiery reedycji Kopciuszka, która ukarze się tegorocznej jesieni na DVD i Blu-ray. Jednak już latem 2012 będziemy mogli podziwiać efekt końcowy współpracy tego geniusza z firmą Disney. Zapowiada się, że projekt Louboutina, który spełnia marzenia każdej małej dziewczynki, stanie się hitem przede wszystkim ślubów. Bo która z nas nie zechciałaby pójść do ołtarza, z księciem u boku i w najsłynniejszych butach świata?

 

Projektant zdradza, że będzie w nich trochę jego magicznego dotyku.. czyżby, oznaczało to, że współczesny pantofelek Kopciuszka będzie miał czerwoną podeszwę?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Christian Louboutin |

podobne artykuły