PL / EN
STYLIZACJE GWIAZD NA MTV EMA'S AWARDS 2012

STYLIZACJE GWIAZD NA MTV EMA'S AWARDS 2012

Suknia księżniczki, bajecznie długie treny i obcisłe mini. Sprawdźcie w jakich stylizacjach pokazały się gwiazdy na tegorocznej gali wręczania europejskich nagród MTV.

 

Wczoraj, jedenastego listopada, w niemieckim Frankfurcie odbyła się wielka muzyczna impreza. Po raz drugi w tym mieście zostały wręczone statuetki MTV Europe Music Awards. Do wielkich wygranych należy m.in. piosenkarka Taylor Swift, która zabrała ze sobą aż trzy nagrody, Justin Bieber, Lana Del Rey i Ricki Minaj.

 

Oprócz muzycznego święta mogliśmy podziwiać niesamowite kreacje zaproszony gwiazd. Nam szczególnie przypadła do gustu stylizacja Rity Ory, która na wczorajszy wieczór wybrała przepiękną czerwoną suknię projektu Marchesa. Góra kreacji, będąca golfem z długim rękawem, została zrobiona z czerwonej koronki, dół w kształcie obszernej bombki był na tyle spory, że gwiazda potrzebowała pomocy w jego niesieniu. Na swój występ piosenkarka założyła podobny kostium również z czerwonej koroniki.

 

Skromnie, ale równie stylowo, wyglądała laureatka statuetki Best Alternative Lana Del Rey oraz Taylor Swift w sukni J Mendel czy Alicia Keys w obcisłej mini Stella McCartney.

 

Galę poprowadziła niemiecka supermodelka Heidi Klum. Na scenie pojawiło się wiele znanych artystów tj. Rita Ora, No Doubt, który zagrał utwór Looking Hot, czy nagrodzona Taylor Swift.

 

Zobaczcie w naszej galerii gwiazdy na rozdaniu nagród MTV EMA’s.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: MTV European Music Awards 2012 | MTV EMA's Awards | Rita Ora | Alicia Keys | Heidi Klum | Tylor Swift |

podobne artykuły