Logotyp serwisu lamode.info
SPEKTAKULARNY POWRÓT - MAŁGORZATA BELA  W NIEPOKORNEJ SESJI DLA VOGUE PARIS

SPEKTAKULARNY POWRÓT - MAŁGORZATA BELA W NIEPOKORNEJ SESJI DLA VOGUE PARIS

Małgorzatę Belę od kilku miesięcy można podziwiać w najbardziej prestiżowych kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych. Przedstawiamy najnowszą z nich - dla Vouge Paris.

W najnowszym, kwietniowym wydaniu magazynu Vogue Paris (nr 916) na stronach 250 – 257, opublikowano sesję zdjęciową „Coup d’eclat” autorstwa Josh’a Olins’a ze stylizacjami Veronique Didry.

 

Zamieszczone zdjęcia autorstwa Josh’a Olins’a przedstawiają polską top modelkę, Małgosię Belę, która tryumfalnie powróciła po kilku latach do pracy w branży. Veronique Didry wystylizowała Belę w stylu indie, ze szczególnym uwzględnieniem wszechobecnej w tym sezonie bieli. Modelka ma zarówno eleganckie, jak i rockowe ubrania oraz akcesoria takich marek jak: Martin Maison Margiela, Hudson, Repossi i Hermes (biżuteria). Małgosia Bela ma też na sobie białe, garniturowe spodnie Joseph i jasną biker jacket francuskiej marki Maje. Wrażenie robi białe futro Sprung Freres.

 

Kokieteryjną sesję o festiwalowym duchu zrobioną w jasnym, fotograficznym studio charakteryzuje zoom na detal i jak zwykle piękna, nieco androgeniczna polska topmodelka, która mimo upływu czasu wciąż wygląda jak nastolatka.

 

Jak Wam się podoba Małgosia w sesji dla Vogue Paris?

tagi: editorial | Vogue Paris | modelka | MAŁGORZATA BELA |

podobne artykuły