PL / EN
SOPOT ART & FASHION WEEK - ZNAMY KOLEJNYCH PROJEKTANTÓW!

SOPOT ART & FASHION WEEK - ZNAMY KOLEJNYCH PROJEKTANTÓW!

Sopot w sierpniu to prawdziwa mekka dla fanów mody. Już za niecały miesiąc Sopot Art & Fashion Week, zobaczcie kto dołączył do listy projektantów! 

W czasie wakacji po raz pierwszy będziemy mieć okazję poczuć nie tylko morską bryzę w popularnym Sopocie, ale także poobcować z polską modą i sztuką. W dniach 8. – 18. sierpnia podczas Sopot Art & Fashion Week odbędą się pokazy znanych i tych dopiero raczkujących polskich marek.

 


Przy wejściu na sopockie molo zbudowany zostanie główny wybieg, gdzie od 9. do 10. sierpnia będą odbywały się prezentacje kolekcji. Zobaczymy propozycje Plich, Kai Śródki ze swoją marką The FrockBlessus z najnowszą kolekcją wiosna/lato 2014, Rina Cossack oraz, co jest informacją z ostatniej chwili, Chomisawa z kolekcją Brooklyn inspirowaną Nowym Jorkiem oraz Kuba Bonecki, architekt z pasją do mody.

 

 

"Stawiamy sobie za priorytet podkreślenie indywidualności i dostosowanie się do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia, łamać konwencje i sprzeciwiać się standardom, które zmuszają do życia w określony przez ogół sposób. CHOMISAWA nie jest jedynie luksusową marką odzieżową – jest ona sposobem na życie, nieograniczonym barierami i schematami. Nie tworzymy dla mas, ale dla osób ceniących oryginalność, nowoczesność i funkcjonalność. Wybierając markę CHOMISAWA gwarantujemy Ci, że bez względu na okazję będziesz czuć się wyjątkowo, gdyż naszym zadaniem jest podkreślenie tego, co jest w Tobie najlepsze." – mówią projektanci Chomisawa. I to jest też chyba dobre określenie na całą modową inicjatywę w Sopocie. Będziemy!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Sopot Art & Fashion Week | lato 2013 Sopot | Sopot imprezy lato 2013 |

podobne artykuły