Logotyp serwisu lamode.info
SOPHIA COPPOLA AUTORKĄ KAMPANII REKLAMOWEJ KOLEKCJI MARNI FOR H&M

SOPHIA COPPOLA AUTORKĄ KAMPANII REKLAMOWEJ KOLEKCJI MARNI FOR H&M

Słynna reżyserka, Sophia Coppola, autorka m.in. kultowego "Między słowami", stworzy kampanię reklamową kolaboracji Marni for H&M. Koniecznie sprawdźcie szczegóły!

Kolaboracji H&M z włoskim Marni nie oparła się nawet sama Sophia Coppola. Reżyserka i muza wielu projektantów będzie autorką kampanii i towarzyszącego jej filmu reklamującego kolekcję Marni for H&M.  

 

Zdjęcia zrobiono w październiku w egzotycznym Marakkeszu, a cała kampania dostępna będzie w internecie, kinach i telewizji na całym świecie lada moment. Sama kolekcja dyrektor kreatywnej Marni, Consuelo Castiglione trafi na sklepowe półki 8. marca (świetny prezent na dzień kobiet).

 

Współpracę Marni z Coppolą dla H&M już ogłoszono kreatywnym duetem idealnym.  - Świetnie się bawiłam tworząc film reklamowy Marni for H&M. Uważam, że to udostępnianie mody szerokiej publiczności jest świetnym pomysłem, a ja postarałam się pokazać jej magiczny świat. Consuelo w tę kolaborację wkłada dużo serca, co osobiście doceniam. – komentuje Sophia Coppola.

 

Sophia Coppola i Consuelo Castiglionefot. materiały prasowe/ Sophia Coppola i Consuelo Castiglione

 

- Jestem fanką jej (Sophii Coppoli przyp.red.) filmów, zwłaszcza jej wizji i estetyki. Możliwość współpracy z Sophią przy tym projekcie jest fantastycznym doświadczeniem, a jej interpretacja kolekcji zachwyca. – mówi o współpracy z reżyserką Castiglione.

 

Przypominamy, że to pierwsza tego typu współpraca Sophii Coppoli ze szwedzką sieciówką. Do tej pory reżyserka robiła kampanię dla perfum domu mody Dior, Miss Dior Chérie i Marc Jacobs. Coppola stworzyła też linie odzieżowe dla m.in. Louis Vuitton i Lutz & Patos, a w latach 90-tych współtworzyła markę Milk Fed.

 

Marni i Sophia Coppolla dla H&M? Czy można chcieć więcej?

 

 

tagi: Sophia Coppola | Consuelo Castiglione | Marni | kolekcja | H&M |

podobne artykuły