PL / EN
NAJNOWSZA KOLEKCJA RAJSTOP HOLD ME TIGHTS

NAJNOWSZA KOLEKCJA RAJSTOP HOLD ME TIGHTS

Zobaczcie lookbook kolekcji rajstop Hold Me Tights i dowiedzcie się, jak zdaniem twórców marki, powinny wyglądać stylowe nogi!

Wiemy już, jakie trendy obowiązują tej zimy oraz jak powinien wyglądać makijaż i fryzura odpowiednie na mrozy. Polski brand Hold Me Tights przygotował z kolei kolekcję rajstop, które każdej zimowej stylizacji nadadzą nietypowego charakteru.

 

Odcienie szarości, fioletu, turkusu – takie odważne zestawienia kolorystyczne, to idealna propozycja dla wszystkich modowych fashionistek. Produkty marki Hold Me Tights wyróżniają przede wszystkim nietypowe nazwy i kryjące się za nimi nadruki – Lost in Space, Hidden Faces, Pixel Invaders, a nawet Spaghetti… Autorką grafik w prezentowanej kolekcji jest Katarzyna Fryza Księżopolska, która o współpracy z poznańskim labelem mówi: W ilustracji nie stawiam sobie granic, bawię się i eksperymentuję i tak też było w przypadku Hold me tights. Nie korzystam z góry określonej palety barw, nie przywiązuję się do techniki czy tematyki. Nie staram się przekazywać wielkich idei czy myśli. To jest mój świat i czuje się w nim dobrze.

 

A czy Wy poczulibyście się dobrze, w tak niezwyczajnych rajstopach? Jeśli tak zapraszamy do sklepu www.hold-me-tights.com Spieszcie się, bo kolekcje dostępne tam, są limitowane!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Hold Me Tights | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły