PL / EN
SŁODKIE LATA 60-TE  - ALEXA CHUNG W SESJI DLA HARPER'S BAZAAR UK

SŁODKIE LATA 60-TE - ALEXA CHUNG W SESJI DLA HARPER'S BAZAAR UK

Stylowa Alexa Chung wzięła udział w klimatycznej sesji poświęconej latom 60-tym dla Harper's Bazaar UK. Koniecznie zobaczcie efekty!

W październikowym brytyjskim wydaniu magazynu Harper’s Bazaar (ISNN 0141-0547) na stronach 215–226, opublikowano sesję zdjęciową poświęconą inspirującej epoce lat 60-tych z Alexą Chung w roli głównej. Londyńskie zdjęcia w sesji zrobiła Ellen Von Unwerth, a autorką stylizacji jest Cathy Kasterine.

 

Zamieszczone zdjęcia autorstwa Ellen Von Unwerth przedstawiają jedną z najpiękniejszych muz projektantów i DJ’ek, Alexę Chung w stylizacjach nawiązujących do jej ulubionej dekady w modzie, słodkich lat 60-tych. Alexa Chung ma na sobie m.in. kaszmirowy sweter z grubym ściegiem projektu Jil Sander, kobiecą, półprzeźroczystą sukienkę Isabel Marant i uroczą kremową kreację z kokardą od Chloe. W kilku stylizacjach warto zwrócić uwagę na lakierowane mokasyny Daks, które jak ulał pasują do stylistyki epoki.

 

Oprócz świetnej sesji, znajdziemy też wywiad, w którym Alexa opowiada o swojej modowej fascynacji ikonami lat 60-tych - Marianne Faithfull, Penelope Tree i Pattie Boyd. Kto wie, może za dobrych kilka lat i ona zostanie ikoną swoich czasów?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Alexa Chung | trendy jesień zima 2011 | editorial | Harper's Bazaar UK |

podobne artykuły