PL / EN
SIOSTRY OLSEN DLA MARKI SUPERGA

SIOSTRY OLSEN DLA MARKI SUPERGA

Przedsiębiorcze i zabójczo modne siostry Mary-Kate i Ashley Olsen otrzymały właśnie posadę dyrektorek kreatywnych sportowej marki Superga. Sprawdźcie szczegóły.

Mary-Kate i Ashley Olsen zostały nowymi dyrektorkami kreatywnymi obuwniczej marki Superga, a ich kolekcja trampek pod szyldem The Row trafi do sklepów równolegle z kolekcją ubrań i akcesoriów ready-to-wear. Steve Madden, którego marka ma północnoamerykańską licencję na włoską Supergę, zatrudnił projektantki z myślą o czterokrotnym zwiększeniu obrotów firmy w ciągu dwóch lat. Faktycznie nazwisko Olsen działa na świadomych modowo klientów niczym magnez.

 

Współpracowaliśmy wielokrotnie z Mary-Kate i Ashley, należą do grona naszych przyjaciół – powiedział szef działu projektowania, Steve Madden. Zdradził również, że chęć współpracy z Supergą wypłynęła od sióstr Olsen, nie odwrotnie.

 

- Byłyśmy kiedyś na spotkaniu ze Steve’m (Steve Madden przyp.red.) i miałyśmy na nogach trampki Superga. Uważam, że nie ma na świecie żadnej marki, która mogłaby się z nimi równać. To tenisowa firma, za którą stoi sto lat tradycji. Jednocześnie jest bardzo luksusowa, a my postaramy się powrócić do jej korzeni. – komentuje kolaborację Ashley Olsen.

 

Bliźniaczki współpracowały już z Maddenem przy kolekcji butów dla Elizabeth and James, tańszej linii należącej do Olsenek.

 

Ciekawe jak kreatywne projektantki zinterpretują kultowe, niezmieniające się od lat trampki Superga?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Mary-Kate Olsen | Ashley Olsen | The Row | Superga | moda zagraniczna | kolekcja |

podobne artykuły