PL / EN
SIOSTRY OLSEN DLA MARKI SUPERGA

SIOSTRY OLSEN DLA MARKI SUPERGA

Przedsiębiorcze i zabójczo modne siostry Mary-Kate i Ashley Olsen otrzymały właśnie posadę dyrektorek kreatywnych sportowej marki Superga. Sprawdźcie szczegóły.

Mary-Kate i Ashley Olsen zostały nowymi dyrektorkami kreatywnymi obuwniczej marki Superga, a ich kolekcja trampek pod szyldem The Row trafi do sklepów równolegle z kolekcją ubrań i akcesoriów ready-to-wear. Steve Madden, którego marka ma północnoamerykańską licencję na włoską Supergę, zatrudnił projektantki z myślą o czterokrotnym zwiększeniu obrotów firmy w ciągu dwóch lat. Faktycznie nazwisko Olsen działa na świadomych modowo klientów niczym magnez.

 

Współpracowaliśmy wielokrotnie z Mary-Kate i Ashley, należą do grona naszych przyjaciół – powiedział szef działu projektowania, Steve Madden. Zdradził również, że chęć współpracy z Supergą wypłynęła od sióstr Olsen, nie odwrotnie.

 

- Byłyśmy kiedyś na spotkaniu ze Steve’m (Steve Madden przyp.red.) i miałyśmy na nogach trampki Superga. Uważam, że nie ma na świecie żadnej marki, która mogłaby się z nimi równać. To tenisowa firma, za którą stoi sto lat tradycji. Jednocześnie jest bardzo luksusowa, a my postaramy się powrócić do jej korzeni. – komentuje kolaborację Ashley Olsen.

 

Bliźniaczki współpracowały już z Maddenem przy kolekcji butów dla Elizabeth and James, tańszej linii należącej do Olsenek.

 

Ciekawe jak kreatywne projektantki zinterpretują kultowe, niezmieniające się od lat trampki Superga?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Mary-Kate Olsen | Ashley Olsen | The Row | Superga | moda zagraniczna | kolekcja |

podobne artykuły