PL / EN
SALVATORE FERRAGAMO WYDAJE ALBUM POŚWIĘCONY SYLWETCE MARILYN MONROE

SALVATORE FERRAGAMO WYDAJE ALBUM POŚWIĘCONY SYLWETCE MARILYN MONROE

Muzeum Salvatore Ferragamo wydaje album z najpiękniejszymi fotografami diwy Marilyn Monroe z okazji 50. rocznicy jej śmierci. Warto zobaczyć!

Dzięki Salvatore Ferragamo ponownie będziemy mieć szansę zanurzyć się na moment w blichtrze Hollywood połowy wieku i przyjrzeć najseksowniejszej aktorce Ameryki. Te niepublikowane dotychczas fotografie wiele mówią o ikonie srebrnego ekranu lat 50. i najbardziej znanej blondynce świata, Marilyn Monroe. Marka Ferragamo wydaje album, zatytułowany po prostu, Marilyn, w którym opublikuje zarówno prywatne jak i prasowe zdjęcia diwy. To fotografie zrobione na planach filmowych, w domowym zaciszu i na spacerze w parku.

 

Wydaniu albumu (na półki trafi 25. września) towarzyszyć będzie wystawa sukni Monroe oraz jednych z jej ulubionych dodatków, butów sygnowanych metką Salvatore Ferragamo. Marilyn była wierną klientką tego właśnie domu mody i to ona uczyniła ich szpilki kultowymi. Razem z nią tworzyły w końcu legendę, a my lubimy baśnie, zwłaszcza te o Kopciuszku.

 

Warto zajrzeć!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Salvatore Ferragamo | Marilyn Monroe | album Marilyn | album Salvatore Ferragamo |

podobne artykuły