PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RUSSIAN VODKA - KOLEKCJA MOZCAU GOLD LABEL WIOSNA LATO 2012

RUSSIAN VODKA - KOLEKCJA MOZCAU GOLD LABEL WIOSNA LATO 2012

Marka Mozcau w nowej odsłonie. Mozcau Gold Label przedstawia kolekcję Russian Vodka na sezon wiosna lato 2012. Zapraszamy na lekcję historii sztuki.

Po sukcesach marki Mozcau by Justin przyszedł czas na nową odsłonę projektów w linii Gold. Jak sugeruje nazwa, będzie to linia bardziej ekskluzywna, a ubrania odszywane na zamówienie i życzenie klientów. Premiera Mozcau Gold Label odbędzie się 19. kwietnia w Zakopanem, w oddającym jej estetykę hotelu Tatra Chalet.

 

Światło dzienne ujrzał właśnie look book mini kolekcji Russian Vodka, należącej do linii Gold. Znajdziemy tu bardzo kobiece kroje i nadruki, zdradzające znajomość aktualnych trendów. Nadruk na jedwabiu to reprodukcja obrazu Jacquesa Louisa Davida, Francuza, który miał zaszczyt malować samego Napoleona Bonaparte. To także mocny reprezentant nurtu klasycyzmu w sztuce. Obraz użyty w kolekcji Russian Vodka jest historią wielkiej antycznej miłości.

 

W krojach zdecydowanie można rozpoznać inspirację światowymi tendencjami w modzie. Kobieca baskinka z lat 20.tych, krótkie, odsłaniające brzuch topy w stylu lat 50.tych czy skóra połączona ze zwiewnym jedwabiem to mocne strony mini kolekcji.Całość będzie dostępna w Zakopanem, Warszawie i Nowym Jorku.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Mozacu | Mozcau Gold Label | trendy wiosna lato 2012 | moda polska |

podobne artykuły