PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RITA ORA W CZAPCE LOCAL HEROES

RITA ORA W CZAPCE LOCAL HEROES

Dziewczyny z Local Heroes znów ubrały amerykańską gwiazdę. Tym razem beanie Arety Szpury i Karoliny Słoty nosiła piosenkarka Rita Ora.

Areta Szpura i Karolina Słota, założycielki popularnej streetwear'owej marki Local Heroes, po raz kolejny święcą triumfy również na amerykańskich ulicach. Przypomnijmy, że jakiś czas temu zdolne businesswoman zaopatrzyły w koszulkę z napisem Doing Real Stuff Sucks, bożyszcze nastolatek, Justina Biebera.

 

Wokalista pojawił się w niej kilka razy, a Local Heroes stawało się coraz bardziej popularne. Razem z MTV Areta i Karolina wybrały się na rozdanie muzycznych nagród EMA do Frankfurtu, gdzie obdarowały paczkami LH najbardziej obiecujące muzyczne gwiazdy pop. Czapki i bluzy trafiły również do Rity Ory, której debiutancki album zdobył angielskie listy przebojów.

 

Rita, podobnie jak Bieber, polubiła nie do końca grzeczne, wyraziste akcesoria. W czapki Local Heroes najpierw wyposażyła swój team na koncercie, a potem sama prezentowała beanie na nowojorskim lotnisku, co nie umknęło uwadze paparazzi.

 

Rita ORa w Local Heroesfot. East News/ Rita Ora w beanie Local Heroes

 

Młoda polska moda trafia za ocean. Local Heroes gratulujemy!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Local Heroes | Areta Szpura | Karolina Słota | Rita Ora |

podobne artykuły