PL / EN
RIHANNA W OBIEKTYWIE TERRY'EGO RICHARDSON'A DLA MAGAZYNU ROLLING STONE

RIHANNA W OBIEKTYWIE TERRY'EGO RICHARDSON'A DLA MAGAZYNU ROLLING STONE

Terry Richardson znowu serwuje dawkę swojego prowokacyjnego stylu. Tym razem współpracuje z Rihanną. Zobaczcie całą sesję dla magazynu Rolling Stone!

W najnowszym numerze Rolling Stone możemy podziwiać na okładce popularną wokalistę. Rihanna została sfotografowana przez sławnego fotografa gwiazd Teryy'iego Richardson'a.

 

Britney Spears, Amber Rose, Marc Jacobs, Kane West - te osobistości stanęły przed obiektywem skandalizującego artysty. Terry'iego można kochać i nienawidzić -  jego zdjęcia są prawdziwe, naturalistyczne. Często balansuje na granicy pornografii, bywają perwersyjne. Bez względu na wszystko - Terry jest legendą w świecie mody i nie można temu zaprzeczyć, a każda szanująca się gwiazda show biznesu prędzej czy później zostanie przez niego sfotografowana.

 

Rihanna Rolling Stone fot. Terry Richardson/ Rihanna w magazynie Rolling Stone

 

Tym razem okiem Richardsona możemy podziwiać seksowną Barbadoskę. Rihanna jest na zdjęciach bardzo naturalna, pozuje swobodnie. Tatuaże i mnóstwo biżuterii - to nieodłączne elementy gwiazdy pop. Jak zwykle na zdjęciach jest po prostu sobą.

 

Zobaczcie Rihannę w obiektywie Terry Richardson dla magazynu Rolling Stone w naszej galerii!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Terry Richardson | Rihanna w sesji Richardsona | Rihanna dla Rolling Stone | RIHANNA |

podobne artykuły