PL / EN
RIHANNA NA TRZECH OKŁADKACH KWIETNIOWEGO ELLE UK

RIHANNA NA TRZECH OKŁADKACH KWIETNIOWEGO ELLE UK

Brytyjskie wydanie Elle potrójnie uczciło Rihannę i poświęciło jej nie jedną, nie dwie, lecz trzy okładki najnowszego, kwietniowego wydania! Zobaczcie przepiękną Barbadoskę w obiektywie Mariano Vivanco!

 

Do sieci wyciekły właśnie dwie, a w zasadzie trzy (!) okładki kwietniowego wydania Elle UK - ta ostatnia, jako wersja prenumeraty numeru. We wszystkich odsłonach ujrzymy cudowną Rihannę pozującą w obiektywie Mariana Vivanco. Riri zadziwia nas swoim skromnym (jak na nią) lookiem – zakryte tatuaże, eleganckie czerwone lustra i stylowa fryzura old fashioned pixie cut! Sesja została wykonana w Paryżu, a piosenkarka ma na sobie projekty z najnowszej kolekcji wiosna lato 2013 Rihanna dla River Island, która miała swoją premierę w czasie londyńskiego Tygodnia Mody oraz monochromatyczny top Louis Vouitton i sukienkę Prada.

 


To nie pierwsza okładka (a w sumie okładki!), na której pojawiła się wspaniała Barbadoska. Rihanna może pochwalić się już okładkową sesją dla magazynu Rolling Stones, gdzie stanęła przed obiektywem samego Terry’ego Richardsona, a także tytułowymi stronami w amerykańskim VogueV Magazine, Harper’s Bazaar, czy odważną odsłoną grudniowego numeru GQ. Nie tylko światowe magazyny doceniają urodę i styl piosenkarki, Riri pojawiła się także w licznych kampaniach, m.in. bielizny i jeansów Emporio Armanii, H&M Against Aids czy Gucci.

 

 

Kwietniowe Elle z przepiękną Rihanną w kioskach już od 6 marca, zaś najnowsza kolekcja Rihanny dla River Island do sprzedaży trafi dzień wcześniej.

 


Zobaczcie trzy okładki Riri w obiektywie genialnego Mariano Vivanco. Która z nich najbardziej się Wam podoba?

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Elle UK | Rihanna okładka | Rihanna okładka Elle UK | RIHANNA |

podobne artykuły