Logotyp serwisu lamode.info
RIHANNA DLA RIVER ISLAND – ZOBACZCIE VIDEO Z ZA KULIS !

RIHANNA DLA RIVER ISLAND – ZOBACZCIE VIDEO Z ZA KULIS !

Już 16 lutego zobaczymy wiosenną kolekcję sygnowaną nazwiskiem Rihanny stworzoną dla brytyjskiej sieciówki River Island. Mamy pierwsze video promujące współpracę Barbadoski i znanego przemysłu odzieżowego!

W połowie ubiegłego roku pisaliśmy, że na wiosnę 2013 piosenkarka i brytyjska marka ubraniowa połączą siły by stworzyć wyjątkową kolekcję. Projekty Rihanny dla River Island zostaną zaprezentowane już w przyszłym miesiącu podczas London Fashion Week.

 

 

River Island jest pierwszą modową marką, dla której Rihanna stworzy własne projekty. Piosenkarka uważana jest za ikonę stylu, która doskonale potrafi połączyć modę uliczną z elegancją. „Fani pokochają jej kolekcję” - mówi Ben Lewis, prezes River Island.

 

 

Co na temat nawiązania współpracy z marką River Island mówi sama piosenkarka? "Już od jakiegoś czasu chciałam zaprojektować własną kolekcję. River Island jest idealnym partnerem do współpracy. Praca z Brytyjczykami prowadzącymi rodzinny biznes bardzo przypadła mi do gustu. Uważam, że Londyn jest naprawdę inspirujący, a River Island uwielbia bawić się z stylami. Bardzo cieszę się ze współpracy z nimi. Stworzymy coś naprawdę wyjątkowego" - zdradziła Rihanna w pierwszym video promującym współpracę. Zobaczcie:

 

źródło: youtube.com

 


Styl Rihanny jest całkowicie zgodny z wizerunkiem River Island, i jesteśmy pewni, że większość fanów piosenkarki będzie regularnie trafiać do RI chcąc się upodobnić do swojej idolki. To powiązanie wydaje się nam doskonałe - jak Kate Moss dla Topshop.

 

 

Kolekcja zaprojektowana przez Rihannę trafi do sprzedaży 5 marca. My już nie możemy się doczekać!

 

tagi: Rihanna dla River Island | Rihanna dla River Island video | River Island | RIHANNA |

podobne artykuły