PL / EN
PRZETESTOWALIŚMY  KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE BATH &BODY WORKS

PRZETESTOWALIŚMY KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE BATH &BODY WORKS

Sprawdziliśmy dla Was kosmetyki amerykańskiej marki Bath& Body Works. Przeczytajcie naszą opinię na temat balsamu Sweet Pea i pianki do mycia rąk Midnight Pomegranate.

 

Bath&Body Works jest znaną na rynku kosmetycznym marką , która dzięki szerokiej gamie produktów do pielęgnacji ciała zyskała rzesze klientów na całym świecie.

 

Cechą charakterystyczną kosmetyków tej amerykańskiej firmy są piękne opakowania, w których zamknięte są intensywnie pachnące specyfiki odżywiające skórę. W ofercie Bath & Body Works znajdują się m.in. balsamy do ciała i antybakteryjne mydła w postaci pianki. To właśnie te dwa produkty wzięliśmy pod lupę. Przetestowaliśmy dla Was balsam do ciała z serii Sweet Pea i mydło Midnight Pomegranate.

 

Balsam do ciała Sweet Pea z witaminą E, olejkiem Jajoba i masłem Shea zamknięty jest w przepięknym opakowaniu, którego kolory przywodzą na myśl ciepłe barwy lata. Emulsja ma intensywny zapach, który bardzo długo trzyma się na skórze i ubraniu, które nałożyliśmy po jego użyciu. Niestety, mocna woń mleczka może przeszkadzać bardziej wrażliwym nosom. Dodatkowo, intensywność zapachu może źle komponować się z kosmetykami  innych linii zapachowych np. z perfumami. Mleczko łatwo rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Gwarantowany efekt super nawilżenia i gładkości skóry nie jest jednak w pełni zadowalający. 

 

Mydło w piance Midnight Pomegranate ma ładną i praktyczną butelkę, której wygodny dozownik ułatwia łatwą aplikację produktu. Jak wszystkie kosmetyki Bath&Body Works mydlana pianka zachwyca zapachem. Co ważne, żel do mycia rąk nie wysusza skóry, dlatego po jego użyciu nie musimy sięgać po krem do rąk. Przed stosowaniem Midnight Pomegranate radzimy nie moczyć rąk w wodzie, bowiem konsystencja pianki w błyskawicznym tempie się rozpuści.

 

Jaka jest Wasza opinia na temat kosmetyków Bath&Body Works?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23