PL / EN
PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH WPISÓW NA BLOGACH

PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH WPISÓW NA BLOGACH

Uwaga! Ruszamy z nowym cyklem przeglądu najciekawszych postów na mapie blogosfery. Dziś dowiecie się co wspólnego ma Shini z Park&Cube z Hermès, która projektantka podbiła ostatnio serce Harel i jak wygląda efekt końcowy stylizacji Arety Szpury (Doing Real Stuff Sucks) dla H&M.

Przedstawiamy przegląd najciekawszych wpisów na naszych ulubionych blogach. Jeśli chcecie być na bieżąco, zapraszamy do lektury!

 

 

Shini Park z popularnego Park&Cube zawsze ogromną wagę przykłada do szaty graficznej swojej strony (nic dziwnego, estetyki uczyła się od najlepszych w Central Saint Martin’s College). W ostatnim poście zabrała czytelników na wirtualną wycieczkę po barwnym świecie Hermès. Shini odwiedziła pop up store francuskiego domu mody w londyńskim Harrods Knightsbridge i z pasją oddała się nauce DIY z wykorzystaniem jedwabnych apaszek marki.

 

 

Piękne zdjęcia i zabawny, świetnie skonstruowany tekst, zajrzyjcie!

 

 

 tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/PRZEGLAD BLOGOW/park and cube screen.jpgfot. Park & Cube

 

 

Zdolna Areta, autorka kopalni inspiracji, czyli bloga Doing Real Stuff Sucks opublikowała wczoraj efekty swojej stylizacyjnej pracy. Bazując na limitowanej kolekcji Trish Summerville dla H&M, wspólnie z Sonią Szóstak (studentką Łódzkiej Szkoły Filmowej na wydziale foto) stworzyła film modowy, który magnetyzuje. Z filmem koresponduje sesja zdjęciowa w obiektywie Martyny Galla. Jeśli lubicie mroczne, rockowe klimaty – koniecznie wpadnijcie z wizytą.

 

 

 tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/PRZEGLAD BLOGOW/areta screen.jpgfot. Doing Real Stuff Sucks

 

 

 

Harel to mistrzyni zabawy słowem. Teksty doświadczonej bloggerki czyta się dzięki temu z zapartym tchem. Aktualnie na blogu Harel poznamy polską projektantkę Aleksandrę Kucharczyk. Bloggerka zrecenzowała krój, fakturę i kolor projektów, pochwaliła i opublikowała lookbook kolekcji. W nieco starszym wpisie dowiadujemy się o bardzo ciekawym projekcie na warszawskim podwórku. "Kontener mody" w Pasażu Wiecha to inicjatywa promująca młodych i zdolnych projektantów. Kogo, kiedy i gdzie promuje Wars Sawa, organizator akcji – dowiecie się już u Harel.

 

 

 tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/PRZEGLAD BLOGOW/harel screen.jpgfot. Harel

 

Kolejny przegląd blogów już za dwa tygodnie.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: blog | blogosfera | Park&Cube | Doing Real Stuff Sucks | Harel |

podobne artykuły