PL / EN
PRZEGLĄD KALENDARZY NA ROK 2013

PRZEGLĄD KALENDARZY NA ROK 2013

Eleganckie w skórzanej oprawie, ekstrawaganckie z okładką wykonaną z materiału w grochy czy wersja romantyczna z kwiatową dekoracją – pośród oferty kalendarzy na 2013 każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalnie dla Was zrobiliśmy przegląd najciekawszych terminarzy – sprawdźcie!

Dla zapracowanych, zorganizowanych oraz tych zapominalskich - notesy z kalendarzem mają sporą grupę zwolenników. Dzięki nim możemy zaaranżować scenariusz dnia, zawsze pamiętać o ważnych datach czy kreślić na ich stronach istotne informacje.

 

 

Praktyczne terminarze to również nie lada gratka dla oka. W szerokiej ofercie notatników każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki pomysłom designerów możemy wybierać między klasyczną skórzaną okładką notesu, a jej wersją awangardową. Kalendarze nie muszą być nudne! Na rynku znajdziecie m.in. terminarze w płóciennej oprawie ozdobionej romantycznymi kwiatami, wielkimi grochami czy te w motyw moro. W ofercie organizerów znalazły się również kolekcjonerskie wydania z postaciami z Gwiezdnych Wojen, notesy przypominające walizkę oraz egzemplarze o niestandardowym wymiarze.

 

 

W naszej galerii przedstawiamy Wam przegląd kalendarzy na 2013 rok.

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: kalendarze | kalendarz | design |

podobne artykuły