PL / EN
FOTOGRAF SZYMON BRODZIAK NAGRODZONY W KONKURSIE PRIX DE LA PHOTOGRAPHIE PARIS 2012!

FOTOGRAF SZYMON BRODZIAK NAGRODZONY W KONKURSIE PRIX DE LA PHOTOGRAPHIE PARIS 2012!

Polski fotograf Szymon Brodziak otrzymał złoty i brązowy w prestiżowym Prix De La Photographie Paris 2012. Koniecznie zobaczcie prace zdolnego laureta.

Szymon Brodziak urodził się w 1979 roku w Poznaniu i z wykształcenia jest ekonomistą. Jako fotograf, słynie z kontrowersyjnych czarno-białych kampanii reklamowych. Dzięki czerni i bieli fotograf może wydobyć z modeli emocje, często znikające pod natłokiem koloru. Fotografie Szymona Brodziaka publikował już swoje sesje mody m.in. Vogue i Playboy.

 

Od 2006 roku otrzymał wiele prestiżowych, międzynarodowych nagród i wyróżnień za zdjęcia reklamowe i projekty autorskie. Trzy razy z rzędu obronił też medal w konkursie Prix de la Photographie. Jeszcze jako student, w 2004 roku został wyróżniony nagrodą Johnnie Walker Keep Walking Award za pasję wyznaczania nowych ścieżek w poszukiwaniu piękna.

 

Kampania Bizuu wiosna lato 2012 by Szymon Brodziakfot. Szymon Brodziak/ Kampania Bizuu wiosna lato 2012

 

W tym roku Szymonowi udało się zdobyć w Paryżu siedem medali, a w paryskiej galerii Espace Dupon pokazano wybrane prace polskiego fotografa. Szymon Brodziak otrzymał złoty medal w podkategorii ALBUMY/Other - za swój autorski album Naughty Girls i brązowy medal w kategorii głównej za ten sam projekt.

 

Szymon Brodziak wygrywa konkurs Prix de la Photographiefot. materiały prasowe/ Szymon Brodziak w konkursie Prix de la Photographie Paris 2012

 

Podziwiamy i śledzimy!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Szymon Brodziak | Prix De La Photographie Paris 2012 | fotograf | moda polska |

podobne artykuły