PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PIERWSZA SESJA ZDJĘCIOWA  RITY ORY W VOGUE UK

PIERWSZA SESJA ZDJĘCIOWA RITY ORY W VOGUE UK

W grudniowym wydaniu brytyjskiego Vogue pojawił się szczery wywiad z piosenkarką, do którego powstała fantastyczna sesja autorstwa Scotta Trindle. Zobaczcie w jaki sposób piosenkarka debiutuje na łamach Vogue UK.

 

Rita Ora jest obecnie jedną z najjaśniej błyszczących gwiazd światowego rynku muzycznego. Kariera artystki rozwija się w błyskawicznym tempie. Jej piosenki zajmują najwyższe pozycje na listach przebojów, a wokalistka pojawia się na prestiżowych muzycznych wydarzeniach. Wczoraj Rita pojawia się na rozdaniu europejskich nagród MTV (więcej tu), gdzie zachwyciła zgromadzonych zarówno swoim występem jak i czerwoną stylizacją od Marchesa.

 

Rita jest nie tylko rewelacyjną artystką, ale jedną z grona It Girls. Styl Brytyjki kopiują dziewczyny na całym świecie. Platynowe włosy, czerwone usta, ubraniowy multikolor i poplątanie różnych, z pozoru do siebie niepasujących, trendów jest tym, co wyróżnia Ritę. W najnowszym wydaniu Vogue UK nie mogło, więc zabraknąć piosenkarki.

 

W grudniowym magazynie Rita pozuje w obiektywie Scotta Trindle. Piosenkarka ubrana jest we wzorzyste stroje, które ozdobione są biżuterią marki Mawi. Szczególnie zwracają uwagę neonowe paznokcie gwiazdy i jej czerwone usta. Za stylizacje odpowiada Maya Zepinie.

 

Zobaczcie Ritę Orę w grudniowym wydaniu Vogue UK.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Rita Ora | Vogue UK | Scott Trindle | Maya Zepinie |

podobne artykuły