PL / EN
PAPROCKI & BRZOZOWSKI - ROMANTYCZNY LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

PAPROCKI & BRZOZOWSKI - ROMANTYCZNY LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

Zwiewne materiały, pastelowe kolory, romans z falbankami i sporo wycięć. Wiosenny lookbook duetu Paprocki &Brzozowski emanuje romantyzmem i kobiecością. Sprawdźcie sami!

Wiosenna kolekcja duetu Paprocki & Brzozowski zapewne na długo utkwi w pamięci znawców mody. Pokaz najnowszej linii, zorganizowany na deskach Och Teatru, należał do jednego z najbardziej ekstrawaganckich w historii polskiej mody. Wszystko dzięki inspiracji, którą kierowali się organizatorzy wybiegowego show – erotycznemu filmowi Emmanuelle z lat 70’. Zwieńczeniem odważnego pokazu była kampania promująca głośno komentowany pokaz Polaków, która przeniosła nas do egzotycznego Czerwonego Kanionu na Półwyspie Synaj.

 

 

Szeroko komentowaną kolekcję możemy jeszcze raz podpatrzeć w niedawno opublikowanym lookbooku. Na zdjęciach autorstwa Jacka Piątka modelka Dodo (D’Vision) pozuje w romantycznych kreacjach projektantów. W wiosennej linii królują aplikacje z falbanami, które ozdabiają zarówno dół spódnicy, dekoldy i rękawy bluzek czy sukienek. W serii dominują jasne, pastelowe kolory. Projektanci postawili na kawę z mlekiem, jasną morelę, wrzos. Nie zabrakło również klasycznej czerni. Oniryczne, powłóczyste stroje ozdobione są również skórzanymi wstawkami, które nadają ubraniom nieco pikanterii.

 

 

Zobaczcie w naszej galerii wiosenny lookbook Paprocki & Brzozowski.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Paprocki&Brzozowski kolekcja wiosna-lato 2013 | Jacek Piątek | paprocki&brzozowski |

podobne artykuły