PL / EN
DESIGN - NOWOCZESNE FORMY MEBLI TABANDA

DESIGN - NOWOCZESNE FORMY MEBLI TABANDA

Krzesła z siedziskami przypominającymi figurki orgiami, sofa i półka w jednym czy szafka rodem z lat sześćdziesiątych. Wszystkie projekty są ręcznie wykonane z ekologicznych materiałów. Poznajcie projekty marki Tabanda.

Minimalistyczne formy i ekologiczne rozwiązania to wizytówka firmy Tabanda. Oferta polskiej marki designerskich mebli i akcesoriów do domu skierowana jest do wszystkich tych, którzy szukają precyzyjnie wykonanych mebli z ekologicznych materiałów dodatkowo zamkniętych w oryginalnych, ale prostych kształtach.

 

Projekty Tabandy to połączenie nowoczesności z nutką ekstrawagancji. Wśród produktów marki znalazły się krzesła z siedziskami i oparciem, których forma może kojarzyć się z orgiami, prosta ławka wijąca się niczym wąż, stolik przypominający poroże łosia. Tabanda to również sofa z przymocowaną z boku półką, szafka w stylu lat 60’ czy oryginalna lampka nocna.

 

Markę Tabanda tworzy grupa trójki architektów - Małgosi Malinowskiej, Filipa Ludka i Tomka Kempy, którzy w swoich pracach zdecydowanie odcinają się od masowego wzornictwa w sztuce użytkowej. Dla projektantów najważniejsze jest połączenie innowacyjności, praktyczności i ekologii – właśnie te elementy znajdziemy w pracach trójki artystów.

 

Koniecznie zobaczcie projekty Tabanda na stronie marki.

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: design | Tabanda | meble Tabanda |

podobne artykuły