Logotyp serwisu lamode.info
NICE GIRL - KOLEKCJA EST BY ES WIOSNA LATO 2012

NICE GIRL - KOLEKCJA EST BY ES WIOSNA LATO 2012

Est by Es to nowa jakość w polskiej modzie. Kolekcja wiosna lato 2012 odpowiada na pytanie czego pragną kobiety. Czy wyczerpująco? Sami sprawdźcie.

Założeniem marki est by eS. jest oferowanie ubrań oryginalnych, z pomysłem, w przystępnych, można powiedzieć „sieciówkowych” cenach. Co ciekawe, tym samym nie tracą one na jakości. To założenie przyświeca także najnowszej kolekcji.

 

Nice girl to jak zapowiada projektantka, Gosia Sobiczewska, odpowiedź na wszelkie modowe wątpliwości kobiet. Stawia na ubranie, a nie przebranie, pozostawiając klientkom swobodę i duży wybór projektów. Chodzi przecież o to, żeby czuć się po prostu kobieco.

 

W kolekcji Nice girl zdecydowanie triumf święcą sukienki. Znajdziemy tu więc proejkty uszyte z kremowego jedwabiu, w odcieniach szarości i z kontrastującymi rękawami i tuniki z dużymi kieszeniami. Te ostatnie zaskakująco łączą w sobie nonszalancję i minimalizm.

 

Jeśli nie jesteście fankami sukienek, est by eS. proponuje bluzki z kokardami w stylu retro, błyszczące asymetryczne topy i całą gamę spódnic (od lekkich i zwiewnych po cięższe, złożone z kilku warstw materiału). Ubrania marki posiadają jeszcze jedną zaletę - mimo odważnej formy i modnego koloru można je z łatwością zestawia na wiele sposobów. Wystarczy wprawić w ruch naszą wyobraźnię.

tagi: Est by Es | trendy wiosna lato 2012 | moda polska |

podobne artykuły