PL / EN
NEW KID – LETNIA KOLEKCJA  MARKI TYLKO W  KROPKASHOES.COM

NEW KID – LETNIA KOLEKCJA MARKI TYLKO W KROPKASHOES.COM

Nowa na naszym rynku marka włoskiego obuwia– NEW KID – znalazła już w Polsce wielu zwolenników. Wszystko za sprawą sklepu Kropkashoes.com. Koniecznie sprawdźcie!

Nowa na naszym rynku marka włoskiego obuwia– NEW KID – znalazła już w Polsce wielu zwolenników. Wszystko za sprawą sklepu Kropkashoes.com, który wprowadził firmę NEW KID na nasz rynek. Prezentujemy najnowszą wiosenno-letnią kolekcję tych wyjątkowych, i niebanalnych butów, które właśnie podbijają serca Polaków. NEW KID nie jest marką masową, stawia na niepowtarzalne wzornictwo, doskonałą jakość materiałów i ręczne wykończenie każdej z par. Są to zatem buty dla prawdziwych miłośników dobrego stylu oraz poszukiwaczy modowych pereł.

 

 

Kropka shoes Fot. mat. prasowe Kropkashoes.com


Marka NEW KID powstała w Italii, z inicjatywy włosko-australijskiego duetu projektantek Rachel i Immy. Całość produkcji skupia się w znanej z tradycji obuwniczej Florencji. Nietuzinkowe i z charakterem, na wiele okazji, z tłoczonej, cielęcej skóry z beżowymi wykończeniami, turkusowe wiązane na szyfonowe kokardki, wsuwane z ponadczasowej rafii buty NEW KID made in Italy przemawiają do wyobraźni. Można je zestawić na kilka różnych sposobów i zawsze to one będą gwiazdą naszych stylizacji.

 

Kropka ShoesFot. mat. prasowe Kropka shoes

 

Czym jest Kropkashoes.com? Nową przestrzenią w wirtualnym świecie obuwia. Ideą sklepu jest sprzedaż butów unikatowych, niedostępnych gdzie indziej na polskim rynku, rozpoznawalnych marek o wyjątkowym designie. W Kropkashoes.com dostaniemy też slippersy innego znanego projektanta Charles Philip Shanghai, a także buty innych marek - SWAP by Audley, JUDARI i Soya Fish. Wszystko opiera się na zasadach slow fashion, indywidualnym stylu i najwyższej jakości. Lubimy bardzo!

 

Zajrzyjcie na www.kropkashoes.com

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: New Kid | Kropka shoes | New Kid kolekcja lato |

podobne artykuły