PL / EN
MODNE DŹWIĘKI - VARIOUS ARTISTS - ARMADA LOUNGE VOL.5

MODNE DŹWIĘKI - VARIOUS ARTISTS - ARMADA LOUNGE VOL.5

W naszym cyklu modne dźwięki prezentujemy płytę w sam raz na leniwe wieczory - Various Artists – Armada Lounge Vol.5 Zobaczcie szczegóły!

Kompilacje “Armada Lounge” to jedna z najpopularniejszych serii wydawanych przez słynnego holenderskiego giganta. Najlepsze produkcje downtempo wsparte klubowymi przebojami w leniwych, relaksujących aranżacjach zyskały uznanie setek tysięcy słuchaczy, doczekały się już czterech odsłon i wielu wyróżnień.

 

Część piąta to dwie płyty, 42 utwory i ponownie wielkie nazwiska. Sunlounger, Dash Berlin, Chicane, Lowland, Andy Moor, Lustral, York, Delerium czy Emma Hewitt to tylko część składu, który przygotował tę kojącą mieszankę głębokich bitów, spokojnych melodii i wysublimowanych wokali. Wystarczy usiąść wygodnie, wyciszyć telefon, zamknąć oczy, wyostrzyć zmysły i wsłuchać się w magiczne, pełne emocji dźwięki jakich nie znajdziecie na żadnym innym wydawnictwie.

 

Kompilacja „Armada Lounge Vol. 5” zabierze Was w kolejną relaksującą podróż z zestawem prawdziwych muzycznych perełek, które przywrócą same pozytywne myśli i pozwolą z optymizmem spojrzeć na codzienne życiowe przeszkody.

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: modne dźwięki | Armada Lounge | muzyka |

podobne artykuły