PL / EN
MIUCCIA PRADA ZAPROJEKTOWAŁA KOSTIUMY DO FILMU WIELKI GATSBY

MIUCCIA PRADA ZAPROJEKTOWAŁA KOSTIUMY DO FILMU WIELKI GATSBY

Kinomaniacy oczekują niesamowitej ekranizacji Wielki Gatsby, a my zdradzamy, że przepiękne kostiumy z lat 20. stworzyła na potrzeby tej produkcji sama Miuccia Prada.

Na potrzeby kolejnej wielkiej hollywoodzkiej produkcji Miuccia Prada zreitnterpretowała czterdzieści projektów z zasobów Miu Miu oraz Prada i stworzyła przepiękne kostiumy do filmu Wielki Gatsby.

 

Zwykle nie sugeruję się w tak duży stopniu okresami w historii mody, to po prostu nie jest mój styl pracy, ale kiedy pracuję nad kostiumami, zdaję sobie sprawę jak dużo projektów, dzięki małym przeróbkom, może wyglądać jak z lat 20.” komentuje Miuccia Prada.

 

Wcześniej włoska projektantka pracowała przy kostiumach do filmu Romeo i Julia, gdzie zaprojektowała m.in. strój dla Leonardo DiCaprio.

 

W produkcji Wielki Gatsby zobaczymy jednak nie tylko przepiękne projekty Prady, ale także luksusową biżuterię Tiffany&Co (w filmie nosi ją Carey Mulligan).

 

Prada kostiumy dla Great Gatsbyfot. mat. prasowe/ Kadr z filmu Wielki Gatsby; Carey Mulligan w biżuterii Tiffany&Co oraz sukni Prada

 

Będzie na co popatrzeć!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Miu Miu | Prada | Great Gatsby | Carey Mulligan | Miuccia Prada |

podobne artykuły