PL / EN
MINIMALIZM NA WYSOKIM POZIOMIE - EKSPERT NOWY STYL RADZI

MINIMALIZM NA WYSOKIM POZIOMIE - EKSPERT NOWY STYL RADZI

Kolejny artykuł z cyklu ekspert Nowy Styl radzi jak urządzić nasze mieszkanie. Tym razem dowiecie się jak urządzić jadalnię w minimalistycznym stylu.

Tym artykułem kończymy nasz cykl o tym, jak nowocześnie i z pomysłem urządzić w domu jadalnię. Dla tradycjonalistów polecamy odświeżoną wersję retro, czyli czarno-biały szyk, dla odważnych – kolorowy zawrót głowy. Dziś nie zapomnimy jednak o tych, którzy w małym mieszkaniu nie mają osobnej jadalni, a w kuchni nie zmieści się porządny stół z krzesłami. Mając mało miejsca wcale nie trzeba rezygnować z jadalni. Przeczytaj nasze rady jak zmienić małą kuchnię w przytulny kącik jadalniany.

 

WYSPA SKARBÓW


Układ Twojej kuchni pozwala na stworzenie wyspy? Idealnie. Wykorzystaj ją do stworzenia mini-baru. Postaw przy niej wysokie stołki barowe, a w Twojej kuchni zapanuje atmosfera jak w prawdziwym barze long-drink. Teraz, podczas gdy Ty będziesz przygotowywać przekąski, Twoi znajomi mogą wygodnie rozsiąść się przy „barze” i spędzić czas w miłej atmosferze.

 

NIEZASTĄPIONA PODPORA

 

Jeżeli nie chcesz zamykać przestrzeni kuchennej wyspą, zagospodaruj którąś wolną ścianę. Przedłóż blat i od zewnętrznej strony podeprzyj go dwoma nogami. Pod blatem możesz zrobić kilka szufladek na sztućce i inne kuchenne drobiazgi. W ten sposób zaoszczędzisz jeszcze trochę miejsca. Aby wyróżnić to miejsce dobierz hockery w innym kolorze niż kuchenne dodatki – dzięki temu powstanie osobny przytulny kącik, przy którym ze smakiem zjesz śniadanie lub kolację po pracy.

 

Jak urzadzic jadalnie Nowy Stylfot. mat. prasowe Nowy Styl

 

 

POSIŁEK NA WYSOKIM POZIOMIE


Do barów i wysp idealnie nadają się wysokie hockery.  Jeżeli nie chcesz, aby rzucały się one w oczy wybierz miękkie, tapicerowane stołki w neutralnych kolorach, bieli lub czerni. Chcesz zaszaleć i stworzyć prawdziwy klimat amerykańskiego baru? Wybierz błyszczące powierzchnie w intensywnych kolorach. Będziesz mieć pewność, że szampańska zabawa nigdy nie opuści Twojego mieszkania.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Nowy Styl | design kuchni | ekspert radzi |

podobne artykuły