PL / EN
MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA  AMBASADORKĄ PERFUM BOHOBOCO

MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA AMBASADORKĄ PERFUM BOHOBOCO

Znana aktorka została twarzą pierwszego zapachu polskiej marki Bohoboco. Marta Żmuda Trzebiatowska pojawi się w krótkim wideo promującym perfumy No1 oraz sesji zdjęciowej specjalnie stworzonej na potrzeby kampanii.

Projektanci Bohoboco, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, postanowili wprowadzić na rynek pierwsze perfumy marki. Linia zapachowa No1 powstawała, aż dwa lata - w tym czasie duet projektantów precyzyjnie dopracowywał kopozycję zapachową perfum.

 

Inspiracją do stworzenia zapachu była piękna, silna i niezależna kobieta. Zdaniem projektantów te cechy uosabia Marta Żmuda Trzebiatowska, która została wybrana ambasadorką No1.

 

W ramach akcji promocyjnej zapachu No1 aktorka pojawi się w dwóch różnych odsłonach kampanii reklamowej. Oprócz klasycznej sesji zdjęciowej, Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała w krótkim spocie promocyjm perfum. 

 

W filme Marta Żmuda Trzebiatowska wciela się w rolę aktorki teatralnej, która przygotowuje się do premierowego spektaklu. W wideo uchywcono towarzyszące bohaterce napięcie i emocje. Naturalnie, istotnym elementem filmu są perfumy No1 Bohoboco.

 

Premiera spotu reklamowego perfum No1 Bohoboco będzie miała miejsce 3. grudnia w Galerii Mokotów.

 

Zobaczcie w galerii zdjęcia z planu filmowego.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Bohoboco | perfumy No1 | Marta Żmuda Trzebiatowska |

podobne artykuły