PL / EN
MARC JACOBS TWORZY KOSMETYKI DO MAKIJAŻU

MARC JACOBS TWORZY KOSMETYKI DO MAKIJAŻU

Ogromny przemysł mody wymaga niebywałej kreatywności od projektantów. Marc Jacobs z pewnością na jej brak nie może narzekać. Właśnie pracuje nad linią kolorowych kosmetyków do make up'u.

Marc Jacobs nie ustaje w rozwijaniu swojego imperium. W lipcu wypuszcza na rynek wspólnie z Coty, nowe perfumy Dot, a już pracuje także nad kosmetykami do makijażu. Jacobs, tworzy kolorówkę wspólnie z marką Sephora i przyznaje, że bardzo się cieszy z tego projektu.

 

Wszystko co jest dla mnie w jakikolwiek sposób jest związane z rytuałem stylizacji, gadżety uwielbiane przez kobiety buty, torebki, zapachy, ubrania i wreszcie make up jest częścią przemysłu modowego. – komentuje nowy projekt Jacobs. Uwielbiam różne możliwości upiększania kobiet. O to właśnie chodzi w modzie. To niekoniecznie jest potrzebne, po prostu chcesz to mieć. – dodaje.

 

Marc Jacobs obecnie rozpoczął cykl spotkań z ekspertami w dziedzinie make up’u i definiuje swój nowy produkt na rynku. Kosmetyki do makijażu sygnowane metką projektanta będą z pewnością niezwykłe.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: make up | Marc Jacobs |

podobne artykuły