PL / EN
MALOWANY WIESZAK - II EDYCJA AUKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ HOSPICJUM DLA DZIECI

MALOWANY WIESZAK - II EDYCJA AUKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ HOSPICJUM DLA DZIECI

Szafa.pl oraz Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci już po raz drugi organizują aukcję charytatywną na rzecz najmłodszych podopiecznych podkarpackiego ośrodka. Jesteśmy z Malowany Wieszak

Szafa.pl oraz Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci już po raz drugi organizują aukcję charytatywną na rzecz najmłodszych podopiecznych podkarpackiego ośrodka. 100 wieszaków pomalowanych przez znane i lubiane osoby ze świata mody, muzyki, filmu, telewizji, Internetu, sportu, kabaretu, kulinariów oraz polityki zostanie zlicytowanych od 1. czerwca na stronie aukcja.szafa.pl.

 

 

To, że chcemy wesprzeć Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci wiedzieliśmy od dawna, szukaliśmy tylko odpowiedniej formy. Pomysł z licytacją wieszaków, które zarówno dla naszych użytkowniczek, jak i osób niezwiązanych z portalem, kojarzyły się z nami, przyszedł spontanicznie. Cieszymy się, że w poprzedniej edycji do współpracy udało nam się namówić Gosię Baczyńską, która reprezentowała środowisko projektantów.” mówi Urszula Zych z Grupy Szafa.pl.

 

Wielkie malowanie już się rozpoczęło. Niepowtarzalne wieszaki będzie można wylicytować w serwisie Szafa.pl, ale śledzić aukcję będzie można również poprzez aplikację na fanpage’u Szafa.pl. Każdego dnia prezentowanych będzie 9 nowych wieszaków, a licytacja każdej z partii będzie trwała 3 dni. LAMODE.INFO jest oficjalnym patronem akcji Malowany Wieszak, którą wspieramy już od 1.czerwca. Zdecydowanie warto wziąć udział!

 


Malowany wieszakfot. mat. prasowe szafa.pl

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Szafa.pl | Malowany Wieszak | aukcja Malowany Wieszak |

podobne artykuły