PL / EN
MAŁGORZATA BELA W RĘKACH MŁODYCH ZDOLNYCH W MAGAZYNIE VOGUE PARIS

MAŁGORZATA BELA W RĘKACH MŁODYCH ZDOLNYCH W MAGAZYNIE VOGUE PARIS

Małgosia Bela poddaje się wizjom zdolnych stylistów fryzur i makijażystów na łamach najnowszego wydania Vogue Paris.

W kwietniowym wydaniu Vogue Paris opublikowano sesję beauty z Małgosią Belą w roli głównej. Autorem portretowych zdjęć polskiej top modelki jest Karim Sadli. Modelka występuje w czterech odsłonach wedle wizji niezależnych stylistów fryzur i makijażystów: . Anthony’ego Turnera, Lucii Pica, Yadima & Jamesa Pecis.

 

Wszyscy czworo stworzyli serię mocnych, przyciągających uwagę stylizacji w nowoczesnym stylu. Lucia Pica jest autorką papuziego makijażu z bardzo podkreślonymi intensywnie czerwonymi ustami. Chciałam połączyć to co najbardziej kocham w moim zawodzie: kontrastujące ze sobą kolory i tekstury, które pozostają, mimo wszystko, w harmonii. – mówi Lucia.

 

Na totalny minimalizm w make up’ie postawił stylista fryzur Anthony Turner, który, stworzył robiące piorunujące wrażenie natapirowane afro. James Pecis zainspirował się latami 90-tymi, splatając włosy Małgosi w warkoczyki blisko głowy, a odpowiedzialny za makijaż Yadim zaproponował trend wieczorowy z lat 80-tych – błyszczące cienie na powiekach, podkreślone różem kości policzkowe i skronie. To moja nowoczesna wizja glamour, to bardzo szykowna francuska, bardzo w stylu Guy Bourdin, ale nieco szalona – motywuje wybór Yadim. 

 

W którym wydaniu Małgosia Bela podoba Wam się najbardziej?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: editorial | Vogue Paris | MAŁGORZATA BELA |

podobne artykuły