Logotyp serwisu lamode.info
COLD SUMMER – KOLEKCJA DOMINIKI NAZIĘBŁY NA SEZON WIOSNA LATO 2012

COLD SUMMER – KOLEKCJA DOMINIKI NAZIĘBŁY NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Cold Summer to nie tyle opowieść o nie najlepszej letniej pogodzie, ale próba zagłębienia się w chłodne relacje społeczne. Zobaczcie koniecznie kolekcję Dominiki Naziębły na sezon wiosna lato 2012!

Lato 2011 nas nie rozpieszczało – deszczowa aura, częste załamania pogody, nie najwyższe temperatury. Co czeka nas w tym roku – tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, jak wygląda interpretacja nadchodzącego sezonu okiem projektantki Dominiki Naziębły.

 

Kolekcja wiosna lato 2012 zatytułowana Cold Summer nie jest bynajmniej złowrogą prognozą pogody, a nawiązaniem do coraz chłodniejszych stosunków międzyludzkich. Chłód zobrazowany został za pomocą kolorystyki, jak i samych krojów. Spokojne zestawienia barw – bieli, szarości, beży w połączeniu z oversize’owymi fasonami, w których ukryć można swoje prawdziwe wnętrze to swoista opowieść projektantki o często samotnej, zagubionej jednostce.

 

Nas zarówno kolekcja, jak i sama sesja zdjęciowa, która w nieoczywisty sposób przedstawia relacje międzyludzkie bardzo przypadła do gustu. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

tagi: Dominika Naziębły | trendy wiosna lato 2012 | moda polska |

podobne artykuły