PL / EN
BOSKA MAŁGOSIA BELA W OKŁADKOWEJ SESJI DLA DRUGIEGO NUMERU HARPER’S BAZAAR POLSKA!

BOSKA MAŁGOSIA BELA W OKŁADKOWEJ SESJI DLA DRUGIEGO NUMERU HARPER’S BAZAAR POLSKA!

Jako pierwsi publikujemy pełną sesję pięknej Małgosi Beli, która już jutro ukaże się w najnowszym numerze Harper’s Bazaar Polska. Sprawdźcie to!

Wybór Małgosi Beli na gwiazdę pierwszego powszechnie dostępnego wydania Harper’s Bazaar Polska bezsprzecznie był strzałem w dziesiątkę! Klasyczna piękność zachwyciła nas na okładce luksusowego magazynu, a świetna, świetlista sesja zdjęciowa, która trafiła właśnie do sieci, dodatkowo utwierdziła nas w przekonaniu, że Małgosia zasłużenie uchodzi za najlepszą polską modelkę.

 

 

Największa chluba agencji Model Plus wygląda po prostu oszałamiająco w niezwykle modnych nadchodzącej wiosny zestawach total white wybranych na potrzeby sesji przez Andrzeja Sobolewskiego. Uznawana za kolor nowoczesności biel idealnie komponuje się z eteryczną urodą Małgosi, podkreśloną dodatkowo przez rozświetlone kadry autorstwa tureckiego fotografa Koraya Biranda. Efekt? Powalający!

 

Zobaczcie też, jak Małgosia Bela prezentowała się na wczorajszej inauguracji polskiego Harper's Bazaar.

 

Kochamy to i zapraszamy do galerii.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Małgosia Bela | Harper's Bazaar Polska | Koray Birand | Andrzej Sobolewski | Małgosia Bela dla Harper's Bazaar Polska |

podobne artykuły