PL / EN
MAŁGOSIA BELA NA OKŁADCE DRUGIEGO NUMERU HARPER’S BAZAAR POLSKA

MAŁGOSIA BELA NA OKŁADCE DRUGIEGO NUMERU HARPER’S BAZAAR POLSKA

Już 14 lutego w sklepach pojawi się pierwszy numer Harper’s Bazaar Polska, który trafi do sprzedaży. Na okładce śliczna polska top modelka Małgosia Bela!

Harper's Bazaar w chwili ukazania się był pierwszym magazynem modowym w Stanach Zjednoczonych. Jego pierwszą redaktorką naczelną była Mary Louise Booth. Początkowo ukazywał się co tydzień i był kierowany do amerykańskich kobiet z klasy średniej i wyższej. Na jego łamach prezentowano głównie najnowsze wieści modowe z Paryża czy Berlina.

 

 

Od 2001 roku redaktorem naczelnym Harper's Bazaar jest Glenda Bailey. Ukazuje się co miesiąc w kilkudziesięciu krajach świata. Sesje zdjęciowe dla magazynu są bardzo prestiżowe, brały w nich udział m.in. Linda Evangelista, Naomi Campbell czy Anja Rubik.

 

 

Teraz i my nareszcie doczekaliśmy się polskiego wydania jednego z najpopularniejszych magazynów modowych świata. Na okładce możemy podziwiać piękną Małgosię Belę, która ostatnio wystąpiła w kampaniach Roberto Cavalli, Miu Miu i Alexander Wang na sezon wiosna-lato 2013. Autorem zdjęć jest turecki fotograf Koray Birand.


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Małgosia Bela | Małgosia Bela na okładce Harper's Bazaar Polska | Harper's Bazaar Polska | pierwsze wydanie Harper's Bazaar Polska |

podobne artykuły