PL / EN
NIESAMOWITE BRANSOLETKI GEMMS QUOTES

NIESAMOWITE BRANSOLETKI GEMMS QUOTES

Poznajcie kolejną propozycję polskiej marki z biżuterią Gemms. Przedstawiamy Wam klasyczne, minimalistyczne, a jednak wyjątkowe bransoletki Gemms Quotes. 

W unikalnych kolekcjach Gemms można doszukać się prostej filozofii - jesteśmy tym, co nosimy w sobie oraz na sobie. Warto, więc czasem mieć to na uwadze - że biżuteria także pozwala nam wyrazić siebie. Założycielkami marki są dwie dumne mamy – obie o imieniu Marta – które są miłośniczkami piękna, ekologii i harmonii.

 

 

Biżuteria Gemms stworzona jest z miłości do piękna i modyminimalistyczna i zgodna z tym, co dyktują najpopularniejsze fashionistki. Jeśli jeszcze nie macie na nadgarstku sznurowanych bransoletek, to prędzej czy później ten trend też Was dopadnie. Wśród projektów marki właśnie pojawiły się przepiękne bransoletki na sznurku Gemms Quotes, na których umieszczone są srebrne lub złote blaszki, gdzie wygrawerowane są motta i słowa. Dzięki takim egzemplarzom biżuteria trafia w bardziej indywidualne potrzeby i upodobania. Wszystkie projekty marki Gemms znajdziecie na stronie internetowej gemms.pl.

 

 

W galerii zrobiliśmy dla Was przegląd bransoletek Gemms Quotes. Każdy projekt jest wykonany ręcznie!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Gemms Quotes | bransoletki Gemms Quotes | Gemms |

podobne artykuły