PL / EN
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NA PREZENTACJI WIOSENNEJ KOLEKCJI ARYTON

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NA PREZENTACJI WIOSENNEJ KOLEKCJI ARYTON

Małgorzata Kożuchowska jak zwykle potwierdza swoje doskonałe wyczucie stylu. Na prezentacji wiosennej kolekcji Aryton ambasadorka marki pojawiła się w świetnie skrojonym komplecie casual elegance. Zobaczcie!

Znana ze świetnego gustu i niebanalnych stylizacji Małgorzata Kożuchowka już drugi sezon z rzędu współpracuje z Aryton, a my musimy przyznać, że trudno o bardziej naturalny wybór na ambasadorkę polskiej marki. Piękna aktorka niejednokrotnie udowadniała już swoje doskonałe wyczucie stylu. Jej znak rozpoznawczy? Ponadczasowa klasyka wzbogacona o najnowsze trendy, na którą stawia zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

 

 

Na niedawnej prezentacji wiosennej kolekcji Aryton aktorka pojawiła się w świetnie skrojonym komplecie, składającym się z najnowszych propozycji polskiej marki. Beżowa marynarka o oryginalnych połach oraz eleganckie granatowe cygaretki ożywione soczyście kolorowymi akcesoriami sprawiły, że naszym zdaniem Małgorzata Kożuchowska prezentowała się niczym ucieleśnienie stylu casual elegance.

 

 

W galerii znajdziecie zdjęcia z prezentacji kolekcji Aryton na sezon wiosna lato 2013 oraz nową odsłonę kampanii, zrealizowanej na potrzeby współpracy marki z aktorką. Co sądzicie o jej najnowszej Małgorzaty Kożuchowskiej?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Małgorzata Kożuchowska | Małgorzata Kożuchowska Aryton | Aryton kolekcja wiosna lato 2013 | Mateusz Stankiewicz |

podobne artykuły