Logotyp serwisu lamode.info
MAJA SALAMON W SESJI VOGUE UK PROMUJĄCEJ NOWE TWARZE W MODELINGU

MAJA SALAMON W SESJI VOGUE UK PROMUJĄCEJ NOWE TWARZE W MODELINGU

Vogue UK w sesji Models Own wyróżnił polską modelkę Maję Salamon. Koniecznie sprawdźcie!

W styczniowym wydaniu magazynu Vogue UK (nr 2562) opublikowano sesję zdjęciową „Models own” z udziałem najbardziej obiecujących młodych modelek w branży. Wśród wąskiego grona wyróżnionych, znalazła się Polka Maja Salamon. Autorem zdjęć jest Paolo Roversi, a autorką stylizacji Gillian Wilkins.

 

Zamieszczone zdjęcia autorstwa Paolo Roversi przedstawiają pięć bardzo młodych modelek, Włoszkę Caterinę Ravaglia, Holenderkę Laurę Kampman, pochodzącą z Grecji Ros Georgiou, Romee Strijd z Holandii  i reprezentantkę Polski, która od zeszłego sezonu chodzi po wybiegach Balenciaga na wyłączność marki.

 

Maja Salamon ma na sobie jedwabną bluzkę w cętki Thyskeyns’ Theory i zestaw z białej koronki Christopher Kane, który Maja sama wystylizowała z rockowym pazurem. Warto zwrócić też uwagę na zestawy Ros Georgiou – m.in. retro koszulę w gwiazdki Dolce & Gabbana połączoną ze srebrną marynarką Salvatore Ferragamo i masywnym pierścionkiem Stephen Webster. Laura Kampman z kolei zachwyca marynarką w zebrę Emilio Pucci.

 

Wszystkie dziewczyny stoją u progu wielkiej kariery i mimo kilkunastu lat na koncie mają współpracę z takimi markami jak Calvin Klein ( Laura Kampman), Isabel Marant, Prada, YSL, Louis Vuitton (Romee Strijd), Dolce&Gabbana i Prada ( Catering Ravaglia).

 

Maja Salamon do tej pory karierę rozwijała głównie w Polsce, zrobiła kampanię Reserved wiosna lato 2012, była twarzą MMC i Nenukko, brała też udział w sesjach Fashion Magazine. Odkąd pojawiła się na wybiegu Balenciaga, Vogue Italia poświęcił jej miejsce w rubryce New faces i  po raz pierwszy pojawiła się na łamach prestiżowego brytyjskiego Vogue.

 

Zdecydowanie warto śledzić karierę 17-letniej Mai, kibicujemy!

 

 

 

 

 

tagi: Caterina Ravaglia | Laura Kampman | Ros Georgiou | Romee Strijd | modelka | editorial | Vogue UK | Maja Salamon |

podobne artykuły