Logotyp serwisu lamode.info
INNOCENT LUXURY – ŁUKASZ PUKOWIEC DLA SUKCES MAGAZINE

INNOCENT LUXURY – ŁUKASZ PUKOWIEC DLA SUKCES MAGAZINE

Łukasz Pukowiec to młody fotograf, który wyraźnie zaznacza swoją pozycję w branży. Zobaczcie edytorial z udziałem modelki Dag Raczyńskiej, której twarz poznać mieli okazję czytelnicy japońskiego Vogue'a.

Łukasz Pukowiec jest jednym z młodych, zdolnych, ambitnych fotografów, którzy mają swój wypracowany i określony styl. Dla jego zdjęć, choć różnorodnych, charakterystyczna jest wyrazista, kolorystyka i w sposób zamierzony nieco przerysowana stylizacja.

 

Talent fotografa doceniło już nie tylko większość polskich magazynów o tematyce modowej, lecz także amerykański Vanity Teen. Tym razem Pukowiec przygotował sesję do Sukces Magazine zatytułowaną Innocent Luxury. Przed jego obiektywem stanęła Dagmara Raczyńska – modelka o szlachetnej urodzie, której twarz podziwiać można było między innymi w japońskim wydaniu magazynu Vogue.

 

W stylizacji poza światowymi markami zostały także wykorzystane kolekcje polskich projektantów – Decolove, Hector&Karger, Bizuu i Orska, które idealnie współgrały z charakterem sesji.

 

Melancholijna i pełna nostalgii, w której czarno - białe fotografie kontrastują z kolorową jesienną scenerią – przekonajcie się, jaka jest najnowsza sesja Łukasza Pukowca.

tagi: Łukasz Pukowiec | Dagmara Raczyńska | moda polska |

podobne artykuły