PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK I TERRY RICHARDSON - ZAPOWIEDŹ NOWEJ SESJI

MAGDALENA FRĄCKOWIAK I TERRY RICHARDSON - ZAPOWIEDŹ NOWEJ SESJI

Topowa polska modelka Magdalena Frąckowiak i legendarny mistrz fotografii Terry Richardson spotkali się po raz kolejny. Zobaczcie zdjęcia z za kulis nowojorskiej sesji.

Magdalena Frąckowiak (Model Plus) to niezaprzeczalnie jeden z największych atutów Polski w światowej branży modelingu. Śliczna Polka o bardzo oryginalnej, kociej urodzie karierę rozpoczęła dość wcześnie, gdy w wieku 15 lat wygrała konkurs jednej z najlepszych warszawskich agencji modelek. Dość szybko zaczęła wspinać się po szczeblach międzynarodowej kariery, a dziś możemy ją podziwiać na światowych wybiegach, w katalogu Victoria’s Secret czy w najbardziej prestiżowych czasopismach mody oraz w kampaniach luksusowych marek. Jej zdjęcia znalazły się w wielu edycjach "biblii mody" m.in. w Vogue Mexico, Paris, Russia, Japan czy Italia, a także w Numéro i Zeit Magazine. Uczestniczyła w kampaniach takich domów mody jak Prada, Valentino, Dior, Givenchy, Just Cavalli, Zac Posen czy Ralph Laurent. Ta lista nie ma końca.

 

 

Terry Richardson to natomiast niezaprzeczalnie jeden z najbardziej cenionych fotografów na świecie. Fotografował najważniejsze osoby show biznesu, wykonał okładki wszystkich liczących się na rynku magazynów o modzie oraz stworzył kampanie wielu luksusowych domów mody. Współpraca z nim to marzenie każdej modelki. Magdalena uwielbia z nim pracować, gdyż jak twierdzi wyróżnia go niesamowity profesjonalizm. Przepiękna modelka i niesamowity fotograf znają się także prywatnie, co więcej bardzo się lubią.

 

 

Zobaczcie zdjęcia z backstage’u komercyjnej sesji tego duetu, która odbyła się niedawno w Nowym Jorku – ukochanym mieście modelki. Polka nie potrzebuje wiele by prezentować się zniewalająco. Bez makijażu i w naturalnuie upiętych lub rozpuszczonych włosach zachwyca jak zawsze. My już nie możemy się doczekać wyników tej współpracy. Jesteśmy przekonani, że Terry Richardson, dzięki prostocie swoich fotografii, w piękny sposób ukaże niesamowitą urodę polskiej top modelki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Terry Richardson | Magdalena Frąckowiak backstage | Model Plus | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły