PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK TWARZĄ KALENDARZA YES 2013!

MAGDALENA FRĄCKOWIAK TWARZĄ KALENDARZA YES 2013!

Ekscytujące wiadomości z ostatniej chwili! W kalendarzu biżuteryjnej marki YES na rok 2013 wystąpiła supermodelka Magdalena Frąckowiak. Specjalnie dla was publikujemy zdjęcia z backstage’u sesji!

Co roku YES wydaje kalendarz, w którym piękna biżuteria marki prezentowana jest w wyjątkowy sposób. W poprzednich latach mogliśmy podziwiać mi. projekty polskich projektantów inspirowane biżuterią czy produkty firmy wpasowane w bajkowy kanon.

 

Dziś zelektryzowała nas wiadomość, że w bohaterką najnowszego kalendarza marki została jedna z najsłynniejszych polskich modelek - Magdalena Frąckowiak. 28. latka z Gdańska reklamowała już takich gigantów światowej mody jak Prada, Valentino, Chanel, Dior czy Givenchy. Występowała także w kampaniach polskich firm odzieżowych – można było podziwiać ją w reklamach Simple oraz Reserved. Od dawna jesteśmy fankami urody Magdy i już nie możemy się doczekać gotowych efektów współpracy!

 

Autorką zdjęć do najnowszego kalendarza YES jest Magdalena Łuniewska. W galerii poniżej prezentujemy wam zdjęcia z backstage’u sesji!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: YES 2013 | Magda Frąckowiak dla YES | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły