PL / EN
LOVE ME ALWAYS - KOLEKCJA  KRZYSZTOFA STRÓŻYNY W LOVE&TRADE

LOVE ME ALWAYS - KOLEKCJA KRZYSZTOFA STRÓŻYNY W LOVE&TRADE

Zdolny, perfekcyjny i sławny - projektant Krzysztof Stróżyna właśnie udostępnił warszawskim klientom kolekcję Love Me Always. Sprawdźcie, co znajdziecie w butiku Love&Trade.

Zagraniczne media nazywają go niezwykle utalentowanym wiecznym chłopcem. Faktycznie, Krzysztof Stróżyna lub bardziej światowo, Krystof Strozyna to jeden z najbardziej kreatywnych projektantów polskiego pochodzenia na zagranicznych salonach. W zasadzie musimy też przyznać, że jeden z nielicznych.

 

Do tej pory po ubrania i akcesoria z metką Strozyny mogliśmy wybrać się na Wyspy lub pociągiem do Poznania, gdzie w Starym Browarze designer ma swój butik. Od wczoraj znajdziemy je także w Warszawie, w concept store Love&Trade przy ulicy Solec 18.

 

Do Love&Trade trafiła włąśnie kapsułowa kolekcja LOVE ME ALWAYS, która bazuje na formie origami, nieco psychodelicznych, dynamicznych wzorach i trwałych materiałach. Kolory mieszają się ze sobą, płynnie uzupełniają tworząc surrealistyczny obraz na, bądź co bądź, projektach prêt-à-porter.

 

Wszystkich, którzy chcą dotknąć, przemierzyć i nabyć projekty LOVE ME ALWAYS by Krzysztof Stróżyna, zapraszamy do Love&Trade.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Krzysztof Stróżyna | Love me always | kolekcja | Love&Trade |

podobne artykuły