Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK MĘSKIEJ KOLEKCJI UNIQLO WIOSNA LATO 2012

LOOKBOOK MĘSKIEJ KOLEKCJI UNIQLO WIOSNA LATO 2012

Zobaczcie najnowsze propozycje marki Uniqlo w lookbooku męskiej kolekcji wiosna lato 2012. Jedną z twarzy Uniqlo został polski model, Adrian Włodarski.

Projekty japońskiej marki Uniqlo powstają z myślą o dwóch rzeczach – wygodzie i uniwersalizmie. Projektanci marki tworzą kolekcje na co dzień, bez zbędnych ozdobników, a jednak przełomowe w swojej prostocie.

 

Wiosenno-letnia kolekcja to kwintesencja sportowego ducha lat 90-tych. Klasyczne szare bluzy hoodie w amerykańskim stylu, ortalionowe wiatrówki z kontrastującymi rękawami i spodnie typu chinos są tu dominantą.

 

Paleta kolorów oscyluje wokół beżu, bieli, szarości i bardzo jasnych, delikatnych pasteli (jeden z dominujących trendów w modzie męskiej sezonu wiosna lato 2012).

 

Jedną z twarzy lookbooka Uniqlo został reprezentowany przez agencję Rebel Models, Adrian Włodarski. Adriana widziano na wybiegach wiosna lato 2012 u Victor&Rolf, Gucci i Louis Vuitton, wziął też udział m.in. w zeszłorocznej kampanii Levi’s i w bardzo udanej sesji Boys in Town dla magazynu METAL. W lookbooku Uniqlo Polakowi towarzyszą Alexander Johansson i Ethan James.

 

W galerii lookbook kolekcji Uniqlo wiosna lato 2012.

tagi: Uniqlo | trendy wiosna lato 2012 | Adrian Włodarski | model | moda męska |

podobne artykuły