PL / EN
LOOKBOOK MARKI MARIOS JESIEŃ ZIMA 2012 Z POLSKĄ BLOGGERKĄ OLIWIĄ (VARIACJE)

LOOKBOOK MARKI MARIOS JESIEŃ ZIMA 2012 Z POLSKĄ BLOGGERKĄ OLIWIĄ (VARIACJE)

Świetna marka MARIOS zaprosiła do współpracy przy lookbooku jesień zima 2012 Oliwię, autorkę bloga Variacje. Zobaczcie efekty!

O marce MARIOS, niedostępnej niestety w Polsce, już pisaliśmy. Projektanci, Mayo Loizou i Leszek Chmielewski tworzą i działają w Mediolanie. Miejska estetyka to cecha szczególna MARIOS. W lookbooku na sezon jesień zima 2012 wyróżnili bloggerkę, której uroda przypomina im aktorki z filmów Fassbindera. Jedną z twarzy kolekcji została więc Oliwia z Łodzi, autorka bloga Variacje, który lubimy i cenimy.

 

Co znajdziemy w projektach na jesień zimę? Luźne swetry z zaznaczonymi rękawami, bardzo proste sukienki wykończone plisami, kopertowe body i płaszcze w angielskim stylu. W związku z tym, że MARIOS tworzy ubrania uniseks, część projektów z łatwością można przystosować do męskiej garderoby (moherowe swetry, oversize’owe puchowe kurtki, dresowe spodnie). W kolorach rządzą czerń i pomarańcz przeplatane szarością.

 

MARIOS jesień zima 2012fot. Yosuke Demukai/ asystent Max Zieliński/ Modele: Oliwia Kijo i Natalia Natsuri Kitamikado, Paweł Eibel, stylizacja MARIOS, Monia Kucel, Magda Nawrocka/ make up i fryzury Paula Dźwigała/ RASTER Gallery/ Instalacja Michał BudnyProsta forma, ciekawy lookbook (zdjęcia Yosuke Demukai), dowolna interpretacja. Lubimy to!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Marios | Variacje | trendy jesień zima 2012 |

podobne artykuły