PL / EN
LOOK AT ME - KOLEKCJA MACIEJA ZIENIA WIOSNA LATO 2012

LOOK AT ME - KOLEKCJA MACIEJA ZIENIA WIOSNA LATO 2012

Przed nami pokaz kolekcji Maciej Zienia jesień zima 2012, a w międzyczasie przypominamy kampanię kolekcji Look at Me autorstwa Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka.

Inspiracji do kolekcji wiosna lato 2012 dostarczył Maciejowi Zieniowi artysta Paweł Wociala i jego instalacja Look At Me. To symbol antagonizmów świata, który nas otacza. Tę samą nazwę projektant nadał swojej kolekcji, w której dominują kontrasty.

 

 

 

 

 

 

Maciej Zień kolekcja Look at Me wiosna lato 2012fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/ stylizacja Andrzej Sobolewski (D'Vision Art)/ makijaż Zosia Krasuska (D'Vision Art)/ Włosy Emil Zed/ Modele Ewa Witkowska (Model Plus), Tomek Szczukiecki (Myskena), Piotr (AMQ)

 

Miało być rewolucyjnie, ale wciąż w stylu Zienia i to się udało. Pełna dynamizmu i ukrytych przekazów jest też kampania zdjęciowa autorstwa duetu Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka. Glamour skontrastowane z naturą i zabawa formą ciekawią.

 

Podobnie zresztą jak planowany na 25.kwietnia premierowy pokaz kolekcji jesień zima 2012. Wy też nie możecie się doczekać?

 video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Look at Me | trendy wiosna lato 2012 | moda polska | Maciej Zień |

podobne artykuły